Zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem wygodnego formularza.

Posiadamy doświadczenie oraz wiedzę praktyczną niezbędne, by spełnić Państwa oczekiwania...

Zastosowanie

O zasadach Feng Shui możemy dowiedzieć się z licznych książek, czasopism i tysięcy różnych stron w Internecie. Ale nie o zasady w tym wszystkim chodzi lecz o zastosowanie wiedzy Feng Shui i stworzenie równowagi między potencjałem człowieka, który otrzymujemy już w chwili urodzenia a kierunkami świata, zewnętrznym otoczeniem jak i wnętrzem domu czy miejscem pracy.

 

Nauka ta oparta jest na uważnej obserwacji:

  • sił niebiańskich - obejmującej oddziaływanie Słońca, Księżyca i gwiazd na życie na Ziemi, zastosowaniem zasad SZKOŁY KOMPASU
  • sił ziemskich - złożonej ze środowiska naturalnego (ukształtowania terenu) i form stworzonych ludzką ręką w makro i mikro skali a także pola grawitacyjnego i magnetycznego zastosowaniem SZKOŁY FORMY
  • sił ludzkich - potencjał człowieka w momencie jego urodzenia SZKOŁA OŚMIU DOMÓW oraz sposobu ich wzajemnego oddziaływania.

Po latach doświadczeń zaobserwowano istnienie energii, którą nazwano Qi. Qi ma dwoistą naturę, może pozytywnie lub negatywnie oddziaływać na człowieka. Pierwsi mistrzowie Feng Shui ustalili, że Qi tak jak wszystko we wszechświecie ma pewne cykle i zależy od czasu oraz, że możliwe jest odpowiednie kierowanie nią z korzyścią dla człowieka.

FENG SHUI to studium czasu i przestrzeni dla ludzi. Wykorzystując tą naukę i wiedzę możemy odpowiednio dostosować nasz potencjał z godnie odpowiadającymi relacjami naszego otoczenia i czasu. Do określenia tych zależności bierzemy pod uwagę:

 © 2010  |  ARTISM Projektowanie i Aranżacja Wnętrz Jowita Mądrzak Nota prawna