Zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem wygodnego formularza.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta z przygotowanego projektu...

O mnie

Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznej w Poznaniu. Dyplom ukończyłam na Wydziale Artystycznym Architektury Wnętrz ze specjalnością Projektowanie i Aranżacja Wnętrz.

 

Odbyłam studia The Feng Shui College of Sydney w Krakowie zakończone egzaminem w V stopniowym cyklu prowadzone przez architekta i Mistrza Howarda Choy. Pod okiem najbardziej uznanego Mistrza i Nauczyciela tej sztuki, konsultanta z wieloletnim doświadczeniem w dydaktyce i praktyce , dyrektorem Feng Shui College of Sydney, prowadzącym zajęcia w ośrodkach na całym świecie brałam udział dodatkowo w licznych seminariach na które składają się psychologia przestrzeni, starożytna filozofia architektura i projektowanie wnętrz.

 

Zdobyta wiedza w połączeniu tych dwóch szkół pozwoliły mi poszerzyć swoją wiedzę podnosząc kwalifikacje a w pracy zawodowej umiejętnie wykorzystywać równowagę zarówno w nas jak i w środowisku nas otaczającym projektując indywidualnie dla potrzeb każdego klienta.

 

Współpracuje z firmami w Polsce, dzięki którym jestem wstanie zaspokoić nawet najbardziej wybrednego klienta, będąc na bieżąco z nowościami pojawiającymi się na rynku.

 

Jestem osobą otwartą, szczerą i prawdomówną. W życiu stawiam sobie wysoko poprzeczki twierdząc, że wszystko jest do osiągnięcia dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy.

 

zapraszam do współpracy

Jowita Mądrzak

 © 2010  |  ARTISM Projektowanie i Aranżacja Wnętrz Jowita Mądrzak Nota prawna