Zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem wygodnego formularza.

Żadnych kruczków. Określamy jasne zasady współpracy zawarte w przejrzystej umowie...

Dlaczego Artism

Tworzymy unikalne projekty, według indywidualnych preferencji Klientów

Rozpoczynając pracę nad nowym projektem dokładamy wszelkich starań, by uzyskać od Klienta jak najwięcej informacji na temat jego wizji i oczekiwań związanych z wykreowaniem danego wnętrza. Naszym zainteresowaniem obejmujemy nawet najdrobniejsze szczegóły, aby końcowy efekt idealnie odpowiadał życzeniom Klienta.

 

Posiadamy doświadczenie oraz wiedzę praktyczną niezbędne, by spełnić Państwa oczekiwania

Aby pomieszczenie było jednocześnie funkcjonalne i efektowne, potrzebna jest dogłębna i praktyczna znajomość sztuki projektowania wnętrz. My taką wiedzę posiadamy, a to pozwala nam proponować Państwu oryginalne i najlepsze jakościowo rozwiązania.

 

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta z przygotowanego projektu

To nasz Klient będzie przebywał w projektowanym wnętrzu i jemu ma ono jak najlepiej służyć. Dlatego nie eksperymentujemy i nigdy nie forsujemy niepraktycznych, choć w teorii efektownych rozwiązań. Każdy projekt musi dawać gwarancję przyjaznego użytkowania.

 

Przedstawiamy kilka najciekawszych wizji projektowanego wnętrza

Za każdym razem przedstawiamy Klientowi kilka najciekawszych wizji projektowanego wnętrza. Następnie pomagamy wybrać optymalny wariant, najbliższy jego oczekiwaniom.

 

Współpraca z Klientem na każdym etapie projektu

Do czasu zatwierdzenia projektu do realizacji, jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i uwagi.

 

Dopasowujemy projekt do budżetu założonego przez Klienta

Zanim rozpoczniemy prace projektowe, prosimy Zleceniodawcę o oszacowanie sumy, jaką może przeznaczyć na inwestycję. Ta informacja jest niezbędna do określenia podstawowych założeń projektu, dotyczących np. zastosowania określonych materiałów.

 

Żadnych kruczków. Określamy jasne zasady współpracy zawarte w przejrzystej umowie

Podstawą każdego zlecenia jest umowa z Klientem, która opisuje szczegółowo zakres współpracy. Umowa określa wysokość wynagrodzenia za przygotowanie i realizację projektu oraz warunki płatności. Zawarte są w niej również zapisy gwarancyjne.

 © 2010  |  ARTISM Projektowanie i Aranżacja Wnętrz Jowita Mądrzak Nota prawna